Wederverkoper van tickets, prijzen kunnen hoger zijn dan de nominale waarde.

Lake Street Dive | Di 23 apr 2019 om 20:00u | Het Depot Leuven
Lake Street Dive | Di 23 apr 2019 om 20:00u | Het Depot Leuven €56,50
Reserveer nu onderstaand uw Tickets voor Lake Street Dive in Het Depot Leuven
Bent u op zoek naar kaarten voor Lake Street Dive? Bestel onderstaand Veilig & Vertrouwd uw Tickets. Op alle bestellingen is 100% ticketgarantie van toepassing. Het systeem reserveert automatisch de best beschikbare tickets. Het aanbod betreft doorverkochte tickets. De nominale waarde van deze tickets is 22 euro. De getoonde prijzen zijn inclusief BTW en exclusief €7,95 servicekosten per bestelling!

Lake Street Dive | Di 23 apr 2019 om 20:00u | Het Depot Leuven


€56,50
Beschikbaar
Kies aantal:
Bestellen
  • Gemakkelijk online tickets boeken
  • Veilig & vertrouwd betalen
  • Altijd 100% ticketgarantie
Beschrijving
Hot swing, cool jazz & more soul en rhythm & blues mélange voor fans van Alabama Shakes, Laura Mvula en Sharon Jones and the Dap-Kings. Lake Street Dive is een verfrissend fenomeen. Het Amerikaanse kwartet werd in 2012 voor het eerst opgepikt toen de video voor 'I Want You Back' een internethit werd met een half miljoen views. Al tien jaar lang staat Lake Street Dive garant voor pakkende popmuziek met een grote voorliefde voor jazz en R&B, geïnspireerd door The Beatles en de British Invasion die in de jaren zestig opkwam in Engeland. Zangeres Raechel Price vermengt klassieke jazz met pop op een charmante en plezierige manier. Vrolijk musiceren ze alle kanten uit. Immer intens en laaiend live.